O mnie

 

25 lat doświadczeń zawodowych w sektorach FMCG i usług finansowych sprawiły, że jestem wysoko wykwalifikowaną profesjonalistką w obszarze szeroko pojętego public relations. Pracując w działach PR liderów rynkowych – firm Coca-Cola i Citibank – byłam odpowiedzialna za szereg różnorodnych projektów skoncentrowanych na poprawie komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej w celu wzmocnienia wizerunku i reputacji obu firm. Przez kilka lat tworzyłam, wdrażałam, realizowałam i komunikowałam strategię zrównoważonego rozwoju, budując efektywne relacje ze wszystkimi interesariuszami.

Obecnie wykorzystuję wieloletnie doświadczenie w doradztwie z zakresu PR, CSR i ESG dla klientów w różnych branżach. Patrzę na klienta holistycznie, planuję realne działania  w szerokiej perspektywie czasowej i przestrzennej, bez oderwania od rzeczywistości. Prowadzę szczerą komunikację.

Moją pasją zawsze było i jest pisanie. Piszę zawodowo, piszę prywatnie. Przez wiele lat pracowałam w zarządzie Stowarzyszenia Tenisowo-Narciarskiego Klub Dziennikarzy MEDIA, organizując imprezy tenisowe i popularyzując sport w środowisku mediowym.

Po godzinach, wykorzystując doświadczenia dziennikarskie, odkrywam dla świata nowe smaki życia na swoim autorskim blogu NA MOIM STOLE (food & travel). Dzielę się tam przepisami, refleksjami, obserwacjami i ciekawostkami z podróży. W tym obszarze również prowadzę warsztaty, organizuję spotkania wokół stołu i wyjazdy studyjne dla klientów, współpracuję z siecią blogerów i influencerów.

Pielęgnuję prawdziwe przyjaźnie, nie mogę żyć bez muzyki, pasjami gram w tenisa, pokonuję bieszczadzkie bezdroża pieszo lub na rowerze, zawsze z aparatem fotograficznym, żeby uchwycić niepowtarzalne momenty, które może wykreować tylko czysta natura.