Publikacje

stock-photo-2295638-typwriter-manual

 

SUKCES PISANY SZMINKĄ 

#kuchnia #pasja

Wiedza, doświadczenie, motywacja, energia – Sukces Pisany Szminką to społeczność kobiet, które wzajemnie uczą się i inspirują do działania, podejmowania odważnych decyzji i sięgania po więcej. Dostarcza wiedzy, narzędzi i rozwiązań, które pomogą w pełni wykorzystać twój potencjał.

 

MAGAZYN FITNESS BIZNES (archiwum) arrow copy
Magazyn Fitness Biznes swoją uwagę skupia na kwestiach związanych z zarządzaniem, funkcjonowaniem i wyposażeniem klubu fitness, a także trendach panujących na rynkach światowych.  Adresowany jest do kadry zarządzającej oraz właścicieli klubów fitness, hoteli ze strefą wellness & spa, deweloperów oraz inwestorów. To przede wszystkim profesjonalna i nowoczesna platforma komunikacji B2B dostępna  dla wszystkich uczestników tego rynku.

MIDA. Magazyn dla prawników (archiwum). arrow copy
MIDA to nowoczesny, branżowy portal internetowy dla prawników adresowany przede wszystkim do radców prawnych, adwokatów, notariuszy, sędziów, prokuratorów, komorników oraz aplikantów.

TRENDY ART OF LIVING (archiwum) arrow copy
Trendy Art of Living to prestiżowy magazyn o tematyce lifestyle’owej stworzony dla pasjonatów i koneserów – ludzi zainteresowanych odkrywaniem nowych doznań estetycznych, emocjonalnych i smakowych, dzięki podróżom w bliższe i dalsze zakątki świata.